Tunisko

24.6. – 1.7. 2023 (sobota – sobota)
Tunisko – Mahdia
Hotel El Borj*** +
all inclusive
letecky z Prahy

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

TUNISKO

cena: 18.290 Kč + cvičební program 3.000 Kč
Program: Zdravá záda a aktivní nohy, DNS
lektorka: Martina Voplatková

Na základě přihlášky se s vámi spojíme a zjistíme potřebné informace pro cestovní smlouvu.
Platba: záloha 50% do 3 dnů od podpisu smlouvy, doplatek měsíc před odletem

CVIČEBNÍ PROGRAM

Zdravá záda a aktivní nohy pod vedením Martiny Voplatkové

Týdenní cvičební program ZDRAVÁ ZÁDA A AKTIVNÍ NOHY s využitím DNS se skládá z 10-ti lekcí, ve kterých postupně procvičíme celé tělo od hlavy až k patě.
Vše spolu souvisí, nic nelze oddělit. Zcela nezbytné je posílit centrum těla-svaly hlubokého stabilizačního systému páteře.
Program je založený především na metodě DNS. Jedná se o cvičení na základě vývojové kineziologie. DNS- dynamická neuromuskulární stabilizace dle prof. Koláře. Využívá pohyby z prvního roku života. Pomůže restartovat naše tělo, aby se vrátilo ke správným pohybovým stereotypům.
více o programu ZDE

CENY:

Osoba ve dvojlůžkovém pokoji: 18.290 Kč + 3000 Kč cvičení
3. osoba na přistýlce: 15.590 Kč (+ nepovinně cvičení 3.000 Kč)
Dítě 2-11,99 let ubytované s 2 dosp. osobami na přistýlce: 8.390 Kč (bez cvičení)
Osoba v jednolůžkovém pokoji: 21.590 Kč + 3000 Kč cvičení (pouze na vyžádání)

CENA OBSAHUJE

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadlo do hmotnosti 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, stravu ALL INCLUSIVE, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

CENA NEOBSAHUJE

Cvičební program 3.000 Kč,
Komplexní pojištění na cesty do zahraničí.
Možnost cestovního pojištění Slavia Travel plus (včetně připojištěním storna 80%)- cena 504 Kč/ dospělý, 256 Kč/dítě
Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta, pobytovou taxu.

POZNÁMKA

Při vstupu Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace.

ORIENTAČNÍ ČASY ODLETŮ

24.6.2023 – linka BJ7327: odlet z Prahy v 7:30, přílet do Monastiru: v 9:05
1.7. 2023 – linka BJ7326: odlet z Monastiru v 3:00, přílet do Prahy: v 6:40

Časy odletů se mohou ještě měnit a budou upřesněny v pokynech na cestu.

HOTEL – El Borj*** +

Hotel je klienty dobře hodnocen, odpovídá 4 hvězdičkám. Je umístěn přímo na krásné písečné pláži s neskutečně čistou vodou. Naleznete zde pohodlné pokoje. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi a také páry. Nabízí
širokou nabídkou služeb a sportů. Mahdia je překrásné město plné různých obchodů, kaváren a tradičních bazarů v ulicích. Je to také výborné výchozí místo pro různé exkurze po nejkrásnějších městech Tuniska. Hotel je 4 kilometry od města Mahdia a 45 kilometrů od letiště.

PLÁŽ

Široká, písčitá pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky, matrace zdarma. Plážové osušky za depozit. Bar na pláži v rámci all inclusive.

UBYTOVÁNÍ

Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny centrální klimatizací (dle sezony), ledničkou, koupelnou s vanou a oddělenou toaletou, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem, balkonem nebo terasou, možnost propojených pokojů. Na vyžádání rodinné pokoje či sousedící standardní pokoje se spojovacími dveřmi.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE –  snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, káva a zákusky, možnost využití a la carte restaurace (nutná rezervace), tématické večeře, neomezené množství vybraných místních, rozlévaných alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 hodin, dle otevírací doby barů.

VYBAVENÍ

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace (mezinárodní kuchyně), hlavní bar, baru u bazénu a bar na pláži, maurská kavárna, diskotéka (za poplatek), obchod se suvenýry, maurská kavárna, konferenční místnost, bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, WiFi v celém areálu hotelu, hlídaní dětí na vyžádání zdarma (ve večerních hodinách)

AKTIVITY

Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, dětské hřiště, plážový volejbal, minigolf, šipky, stolní tenis, pétanque, fotbal, fitness, aquaaerobic. Za poplatek – SPA centrum, sauna, wellness, kulečník, motorizované vodní sporty, golf.

Nabídka fakultativních výletů:
Dvou denní Safari

1. den: Navštívíte největší římské koloseum EL JEM, poté pokračujete přes Sfax, druhé největší město v Tunisku známe svými olivovými háji. Dále pokračujete do města Gabes, kde můžete vidět naftové rafinerie, fosfátové továrny a přímořské oázy. Kolem poledne se dostanete do Matmaty, což je nejznámější berberská vesnice, v níž můžete navštívit jeden z typických berberských domů. Po přestávce na oběd pokračujete do města Douz, kde budete ubytování v *** nebo **** hotelu. Fakultativně máte možnost se projdet na velbloudech po písečných dunách a sledovat západ slunce. Následuje večeře a nocleh.

2. den: Po snídani odjíždíte z hotelu přes solné jezero Chott El Jerid až do města Tozeur. V Tozeuru pokračujete jeepem (za poplatek) do horských oáz (Chebika, Tamerza), kde uvidíte krásné vodopády, kaňony, pohoří Atlas a berberské vesnice, které jsou staré skoro 400 let. Po přestávce na oběd pokračujete autobusem do Kairouanu, což je čtvrté největší svaté město islámu. Zde bude 45 minut přestávka na prohlídku továrny na výrobu koberců a na prohlícku největší mešity Severní Afriky. Po prohlídce následuje ojezd zpět do hotelu. 

Ezzahra show

Odpoledne odjezd z hotelu do komplexu Ezzahra, zde máte čas 40 minutna prohlídku stánků, následuje folklorní představení s večeří (tuniské speciality) a nápoji (víno, nealko atd..), po skončení večeře je 20 minut přestávka, po které se přesunete do amfiteátru, kde uvidíte nádhernou laser show, po sknčení představení návrat do hotelu. 

Kairouan

Po snídani odjezd z hotelu do Kairouanu. Navštívíte největší a nejzachovalejší mešitu v Severní Africe, mauzoleum svatého muže Sidi Sahbi a vodní nádrže z 9. století. Poté navštívíte samotné město Kairouan a továrnu na výrobu koberců. Následuje odjez zpět do hotelu. 

Pirátská loď

Po snídani odjezd z hotelu do přístavu, následuje zhruba 3 hodinová plavba pirátskou lodí. Program Vám zpříjemní vystoupení folklorní skupiny a břišní tance. V polovině plavby budete mít možnost se vykoupat nebo si zarybařit. V ceně je zahrnuto občerstvení – ryby nebo maso, ovoce a nealko nápoje. Po skončení plavby následuje návrat zpět do hotelu. 

Tunis – Kartágo – Sidi Bou Said

Po snídani odjezd do hlavního města země, Tunisu. Navštívíte staré město Medina a muzeum Bardo, kde se nalézají největší římské mozaiky na světě. Poznáte celou historii Tuniska starou 3000 let. Po přestávce na oběd pokračujete návštěvou římsé ruiny Kartágo a malebného městečka Sidi Bou Said, kde se natáčel film Angelika a Sultán. Následuje odjezd zpět na hotel.