Cvičení pro děti Litoměřice

Zdravé cvičení pro děti Litoměřice – JARO 2020

Vážení klienti,
v souvislosti se situací ohledně Covid-19 vám bohužel oznamujeme, že již do konce školního roku (tzn. do konce června 2020) lekce neobnovíme. Podmínky pro fitka se již zlepšily, ale jelikož máme tělocvičnu v základní škole, jsem nuceni respektovat rozhodnutí vedení ZŠ Šaldova, které nám oznáilo, že již do konce června výuku ani pronájem tělocvičen neobnoví. Všem jsme již zaslali e-mail s vyčíslením částky, kterou budeme vracet nebo o kterou budeme zájemcům, kteří chtěli převod odečítat z kurzovného na příští pololetí. Všem, kteří nás  podpořili a nechtěli vrátit ani převést peníze, ale souhlasili se zasíláním cvičební videí moc děkujeme. Jelikož se nám nepodařilo dosáhnout na žádné peníze od státu, jen díky vám se nám snad podaří přežít do dalšího pololetí!!! 

Komu e-mail s vyúčtováním nedorazil nebo spadl do spamu, prosím, kontaktujte nás, pošleme vyúčtování a vratku.
info@studio-m.cz, tel.: 773 606 733
Ohledně zápisu do dalších kurzů vás budeme informovat co nejdřív.
Děkujeme za pochopení, přejeme krásné léto a těšíme se na vás v září.

Martina Voplatková a tým Studia M

ZDRAVÉ CVIČENÍ PRO DĚTI

kompenzační cvičení proti vadnému držení těla 
… zdravé cvičení, které děti baví 🙂
Určeno pro malé aktivní sportovce i děti s VDT

Garantem cvičebního programu je : Martina Voplatková- certifikovaná trenérka DNS (přehled certifikace zde)
Lekce vedou: Martina Voplatková a Tomáš Voplatek

Místo konání:
ZŠ PRAKTICKÁ, Šaldova 6, Litoměřice  (krásná nová tělocvična). 
Vstup napravo od hlavního vchodu do školy – brankou přes dvorek – mapazde

KURZY ÚNOR – ČERVEN 2020

PŘIHLÁŠKA

HARMONOGRAM – DATA+ CENY KURZŮ
PRAVIDLA NÁHRAD

Udělení souhlasu s focením

děti 1. stupeň ZŠ – středa: 16.00 – 16.50 hod
děti 1. stupeň ZŠ – čtvrtek: 16.00 – 16.50 hod 
děti 2.stupeň ZŠ  – pondělí: 16.00 – 16.55 hod
děti 2.stupeň ZŠ  – čtvrtek: 16.50 – 17.45 hod
(věk dětí není striktně omezen)

DĚTI od 14-ti let lze přihlásit i do kurzů pro dospělé 

Cvičení probíhá formou KRUHOVÉHO TRÉNINKU: – využití velkých míčů, bosu, válců, gum, overballů a dalších pomůcek
Vhodné pro: 
 DĚTI S VADNÝM DRŽENÍM TĚLA (plochonoží, nohy do x, vtočené kotníky, začínající skolióza, kulatá záda, odstálé lopatky, zvýšená bederní lordóza…) 
– KOMPENZAČNÍ TRÉNINK MALÝCH AKTIVNÍCH SPORTOVCŮ (tam často zvýšenou jednostrannou zátěží velké problémy s držením těla později vznikají). 
V našich kurzech se snažíme zábavnou formou zlepšit kvalitu pohybu a navození přirozených hybných programů pomocí VÝVOJOVÉ KINEZIOLOGIE , DNS (dle Koláře)
– Snaha o zlepšování svalové nerovnováhy a zkvalitnění svalové souhry
– Aktivace svalů hlubokého stabilizačního systému páteře

Polovina lekce je zaměřena  na zapojení svalů hlubokého stabilizačního systému páteře, proto pomůže k lepší svalové souhře dětem s vadným držením těla i malým aktivním sportovcům, kteří nadměrným tréninkem zapojují především povrchové svaly a hloubka zaostává.  Druhá polovina lekce je zaměřena na všeobecný rozvoj,  koordinaci, obratnost, flexibilitu. 
Mladé sportovce zatížíme trochu víc, takže se i v jejich sportu posouvají. Děti nesportovce se naopak snažíme přimět k smysluplnému pohybu a vygumovat tak vliv špatných pohybových stereotypů, které bohužel v životě převládají.
Pokud někdo chcete vidět kouzlo, co udělá 1 hodina cvičení s  tělem (jak na část dne vygumuje přetížené svaly, srovná lehkou skoliózu…), přihlaste se na nějaký workshop nebo víkend, rádi vás to naučíme. Můžete na své děti působit každý den doma.

Upozornění! Rodiče, prosím, čtěte pozorně! :
Kurzy jsou určeny pro děti, které chtějí cvičit, nezlobí, neruší a umějí poslechnout!!! V opačném případě jsou nebezpečné sobě i ostatním. Cvičení by mělo být za odměnu, ne za trest. Rádi pomůžeme se zlepšením držení těla nebo zlepšení výkonu malého sportovce, ale nemáme čas vaše dítě vychovávatPokud dítě nespolupracuje, narušuje hodiny (zlobí, ruší, neposlouchá), vyhrazujeme si právo dítě z kurzu odhlásit (poměrnou část kurzovného vám vrátíme) a uvolnit místo pro někoho, kdo k nám bude chodit rád a bude spolupracovat.
Máme kurzy plné nadšených dětí, které jsou smutné, že už je konec, cvičí, snaží se,…prostě sen. Bohužel i pár dětí, které mají pocit, že jsou tam za trest, ale rodiče to nechtějí slyšet!!!
My vaše děti můžeme pouze nasměrovat (jedna hodina cvičení týdně je málo), ale vy jste ti, co je celý týden kontrolujete, zlepšujete, ovlivňujete. A chceme i rodiče, kteří chtějí. Naše nejlepší děti v kurzech jsou děti rodičů, kteří k nám chodí cvičit 🙂

Oděv, obuv:
Vhodný sportovní oděv a neklouzavá čistá sportovní obuv nebo kvalitní protiskluzové ponožky. Část lekce cvičíme na balančních plochách, na kterých se snažíme o správnou aktivaci dětských nohou, proto cvičíme naboso. 
Sportovní oděv – triko, tepláky nebo leginy, mikina.
Obuv – cvičíme v botách i bez bot. podpoříme zapojení svalů chodidel.

Možnost zkušební lekce –  Prosím, respektujte naši energii a čas. Nejlepší termíny pro zkušební lekce jsou na začátku kurzu. 
I v  případě zkušební lekce  nejprve vyplňte přihlášku. Do poznámky napište – zkušební lekce. Pokud je váš zájem o cvičení vážný, hlaste se raději rovnou do kurzu. Vzhledem k velkému zájmu dáváme přednost dětem řádně přihlášeným do kurzu. 
Zájemci o zkušební lekci budou uspokojeni až v případě zbylých volných míst. 

TIP: Informujte se u své zdravotní pojišťovny na příspěvek na cvičení  (každá má jiné podmínky)-  Pokud nebude stačit naše faktura nebo příjmový doklad, všechny  další formuláře vám rádi potvrdíme !!! 

 TIP:
Připravili jsme pro vás 
víkendy i dovolenou se cvičením v ČR i zahraničí (Srí LankaMadeiraAzory (velký okruh), Jordánsko, Řecko – ostrov KarpathosSeverní KyprJanské Lázně) . Více info v KALENDÁŘI AKCÍ  Proč cvičit právě s námi?  Jsme profesionálové. Certifikace zde.
Jak to u nás chodí a vypadá? Napsali o nás . Litoměřický deník z 10.2.2016  zde
Potřebujete poradit? nevíte si rady, jaké cvičení je pro vás nejlepší? Kontaktujte nás na: info@studio-m.cz nebo tel.: 773 606 733 , 777 330 120